HIZLI
ERİŞİM

TIKLA KONUŞ

Randevu almak için Tıkla Konuş servisimizden faydalanabilirsiniz.

WEB RANDEVU

Web’den beklemeden randevu almak için buraya tıklayınız.

LABORATUVAR RADYOLOJİ SONUÇ

Laboratuvar sonuçlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.

DOKTORUNUZA DANIŞIN

Doktorunuza bu alandan ulaşabilir sorularınızı sorabilirsiniz.

FARABİ'Yİ GEZİN

Sanal turumuzla hastanemizi gezmek için tıklayınız.

Hastane Yönetimi

   Kurumsal

 

    / Kurumsal / Hastane Yönetimi
Hastane Yönetimi
Genel Müdür / Başhekim
1957 yılında Antalya´nın Akseki ilçesinin Güzelsu köyünde dünyaya gelen Prof. Dr. Cevat ÖZPINAR, 1982 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek hekimlik kariyerine ilk adımını attı. Daha sonra 1994 yılında Doçentlik, 1999 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi´nde Profesörlük ünvanını elde etti.
Yönetim Kurulu Üyesi / Başhekim Yardımcısı
1974 yılında Konya´nın Akşehir ilçesinde doğan Dr.ilker YİĞİT 1996 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi´ni bitirerek beyaz önlüğünü giydi. 2000 yılında K.B.B uzmanlığı aldıktan sonra 2001 yılında Sivas Numune Hastanesi´ne tayin oldu.
Yönetim Kurulu Üyesi / Başhekim Yardımcısı
1975 yılında Manisa´nın Soma ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini ilçesinde tamamlayan Hayati Arık, 1993 yılında İzmir Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi´ni kazanarak tıp eğitimine başladı. 1999 yılında Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve ANKARA Ulucanlar Göz Bankası’nda ihtisasa başladı.
Başhekim Yardımcısı
1978 yılı Konya doğumludur. 2002 yılında Aatatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Ahmet Kürşad Acar, 2009 yılına kadar kamuda pratisyen hekim olarak çalışmıştır. Hastanemizin açıldığı 2009 yılından itibaren İdari İşlerden Sorumlu Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
İdari İşler Müdürü
1976 Konya’nın Ilgın İlçesinde dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olmuştur. Özel Konya Farabi Hastanesi’nin kuruluşundan bu yana İdari İşler Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Medikal Muhasebe ve Anlaşmalı Kurumlar Sorumlu Müdürü
1980 Konya doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Konya Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun olmuştur. 2004 -2009 yılları arasında Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi’nde yönetici olarak görev yapmıştır. Özel Konya Farabi Hastanesi’nin açılışından itibaren Medikal Muhasebe Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Başhemşire
1991 Konya Doğumlu Kocaeli Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Hemşirelik Bölümü Mezunu. 2014 Yılında Hemşirelik hizmetine başlamış olup 2016 yılından beri Başhemşire olarak göreve atanmıştır.
İnsan Kaynakları Müdürü
1986 Konya doğumludur. Başkent Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümü´nden 2010 yılında mezun olmuş, şuanda Selçuk Üniversite Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisans öğrencisidir.
Bilgi Sistemleri Müdürü
1986 Konya doğumludur.Evli ve 1 çocuk babasıdır. Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Proğramcılığı bölümü ögrencisidir. 2012 yılından beri Özel Konya Farabi Hastanesi bilgi sistemleri olarak işe başlayan, 2014 yılı itibariyle Bilgi Sistemleri Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir. İş hayatı boyunca Linux, vb çeşitli eğitim sertifiları almıştır. Cisco Certified Network Associate kursu devam etmektedir.
Eczacı
1984 Konya Beyşehir doğumluyum . Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden 2006 yılında mezun oldum.2011 yılından beri Özel Konya Farabi Hastanesinde Eczacı olarak görev yapmaktayım.
Satın Alma Müdürü
1971 Konya Cihanbeyli ilçesi doğumludur. LIMME Bilgisayar Programlama Bölümü mezunu. 10 yıl satın alma deneyimi bulunuyor.
Muhasebe Müdürü
1978 Konya´nın Bozkır ilçesi doğumludur. 1996 yılında Meram Ticaret Meslek Lisesi´nden mezun olmuştur. Açıköğretim Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünde eğitimine devam etmektedir.
Finans
1980 yılında istanbul´da doğan Selma SAYAN ilk ve ortaöğretimini Konya´da tamamladı. 1999 yılında genç yaşta özel sektörde çalışmaya Namık Kemal ACAR beyle Bahçe İnşaat LTD. ŞTİ.´de başladı.
İç Hizmetler Sorumlusu
1986 Konya doğumludur. 2003 yılı Meram Ticaret Meslek Lisesi muhasebe bölümü mezunu olup, Hastanemizin kuruluşundan bu yana görev yapmaktadır.
Sekreterlik Hizmetleri Sorumlusu
1982 İskenderun doğumlu. 1999 Konya İmam Hatip Lisesi mezunu,hastanemizin kuruluşundan buyana hastanemizde hizmet vermektedir.
Medya İletişim Sorumlusu
1983 Konya doğumludur. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi Ereğli Meslek Yüksek Okulu Elektronik Haberleşme bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar Konya’nın Yerel ve Ulusal televizyonlarında çalıştıktan sonra 2013 yılından itibaren Özel Konya Farabi Hastanesinde Medya ve İletişim Sorumlusu olarak göreve başladı.